logotypy

KAMBUD F.H.U. MYJ-SAM EMI-DOM MARIUSZ STOSIO realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. Zakup nowoczesnych maszyn kamieniarskich w celu wprowadzenia nowych produktów na rynek.
Celem głównym projektu jest zakup innowacyjnych maszyn dla przemysłu kamieniarskiego w celu wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań technologicznych i produktowych na rynku obróbki kamienia.

AKTUALNE CENY NAGROBKÓW PODAJEMY TELEFONICZNIE

  • O Nas
  • Pan Marek ze Szczecina

Profesjonalny zakład kamieniarski

Długo szukałem odpowiedniego nagrobka, który mógłbym postawić na grobie moich rodziców. Odwiedzając różne zakłady kamieniarskie, nie znalazłem takiego, który spełniałby moje oczekiwania. Znajomy polecił mi udać się do Żydowiec, gdzie znajduje się zakład kamieniarski Kambud.

Na miejscu zauważyłem wiele niezwykle eleganckich nagrobków. Wybrałem i zamówiłem jeden z nich. Byłem zaskoczony atrakcyjną i krótkim terminem wykonania. Firma bardzo solidna, nagrobek został zamontowany w pełni profesjonalnie i przez cały czas prezentuje się okazale.

Reszcie mojej rodziny, również bardzo się podoba. Wszystkim klientom mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę. Z pewnością nie zawiedzie Waszych oczekiwań.