logotypy

KAMBUD F.H.U. MYJ-SAM EMI-DOM MARIUSZ STOSIO realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. Zakup nowoczesnych maszyn kamieniarskich w celu wprowadzenia nowych produktów na rynek.
Celem głównym projektu jest zakup innowacyjnych maszyn dla przemysłu kamieniarskiego w celu wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań technologicznych i produktowych na rynku obróbki kamienia.

AKTUALNE CENY NAGROBKÓW PODAJEMY TELEFONICZNIE

  • O Nas
  • Akcesoria i Dodatki
  • Zdjęcia nagrobkowe

Zdjęcia nagrobkowe

Zdjęcia nagrobkowe grawerowane i na porcelanie

Zajmujemy się wykonywaniem zdjęć nagrobnych. Mogą to być fotografie umieszczone na porcelanie lub wykute na tablicy nagrobka. Zdjęcia na porcelanie oferowane przez nas mogą mieć różny kształt i format. Wszystkie zdjęcia nagrobkowe są najwyższej jakości pod względem wykonania. Do wyboru Klienta należy czy zdjęcie ma być czarno-białe czy kolorowe. Zapewniamy, że wykonane fotografie są odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Upamiętnienie wizerunku osoby zmarłej na nagrobku

Oferujemy artystyczne zdjęcia grawerowane na tablicy nagrobka. Może to być wizerunek, cała postać lub portret. Zostają one wykonane poprzez ręczne wykuwanie metodą igiełkową na czarnym granicie. Portret taki jest całkowicie odporny, na działanie warunków atmosferycznych. Wydruki wykonywane przy użyciu lasera, mają tendencję do zacierania się. Ręcznie wygrawerowany portret przetrwa nienaruszony przez wiele lat. Oferuje konkurencyjne ceny.

Zdjęcia 01

Zdjęcia 01

Zdjęcia 02

Zdjęcia 02

Zdjęcia 03

Zdjęcia 03

Zdjęcia 04

Zdjęcia 04

Zdjęcia 05

Zdjęcia 05

Zdjęcia 06

Zdjęcia 06

Zdjęcia 07

Zdjęcia 07

Zdjecia 08

Zdjecia 08