logotypy

KAMBUD F.H.U. MYJ-SAM EMI-DOM MARIUSZ STOSIO realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. Zakup nowoczesnych maszyn kamieniarskich w celu wprowadzenia nowych produktów na rynek.
Celem głównym projektu jest zakup innowacyjnych maszyn dla przemysłu kamieniarskiego w celu wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań technologicznych i produktowych na rynku obróbki kamienia.

AKTUALNE CENY NAGROBKÓW PODAJEMY TELEFONICZNIE

  • O Nas
  • Akcesoria i Dodatki
  • Liternictwo nagrobkowe

Liternictwo nagrobkowe

Bogata oferta wyboru liternictwa nagrobkowego

W ofercie zakładu kamieniarskiego Kambud posiadamy szeroki wybór tablic nagrobkowych, które wykonujemy metodą piaskowania. Znajdziemy odpowiedni motyw według życzenia Klienta. Z pewnością każdy wybierze odpowiednią tablicę. Zależy nam na tym, aby wyróżniały się szerokim zastosowaniem. W naszym katalogu znajduje się wiele usług związanych z liternictwem nagrobkowym. W razie wątpliwości służymy pomocą, jaką metodę wybrać dla konkretnego nagrobka

Służymy pomocą w wyborze metody literniczej

Nasze litery zostają wykuwane ręcznie, są tzw. reliefami. Jest to technika polegająca na wykuwaniu obrysu zewnętrznego liter. Następnie tablica zostaje pokryta wybranym kolorem np. złotym, srebrnym lub popielatym. Jeśli kamień na którym ma być wykonany napis jest jasno szary, zazwyczaj malujemy go na ciemne kolory, takie jak: czerń, brąz itp. Dzięki temu zabiegowi tablica staje się czytelniejsza. Istnieje także możliwość zamontowania liter wykonanych z mosiądzu.

Liternictwo 01

Liternictwo 01

Liternictwo 02

Liternictwo 02

Liternictwo 03

Liternictwo 03

Liternictwo 04

Liternictwo 04

Liternictwo 05

Liternictwo 05

Liternictwo 06

Liternictwo 06

Liternictwo 07

Liternictwo 07

Liternictwo 08

Liternictwo 08

Liternictwo 09

Liternictwo 09